Вторият ден от подготовката на Локомотив Пловдив измина, като в него футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на "Лаута".
Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор на „смърфовете“ - Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.
През утрешния ден играчите на Косич ще започнат и с медицинските прегледи.
Първата контрола на Локомотив Пловдив е срещу Арда на 4 юли.