Делян Добрев е подал молба за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-то Народно събрание, съобщиха за novini.bg от пресцентъра на парламента.
Заявлението е входирано в деловодството на парламента.
Очаква се оставката му да бъде гласувана в пленарна зала в следващите дни, след което напускането му ще стане официално.