Ноември 17, 2018

Жоро Миланов с победен гол, Челси и Севиля се класираха за елиминациите на Лига Европа

08 Ное 2018 22:35

Георги Миланов и неговият МОЛ Види записаха много важна победа с 1:0 срещу ПАОК.

Именно българският национал Георги Миланов в 50-та минута вкара единственото попадение.

С успеха унгарският шампион е втори в групата с 6 точки и още един успех в последните два двубоя ще го класира за елиминациите.

В другия мач от групата Челси победи с 1:0 БАТЕ Борисов като гост, а голът отбеляза Оливие Жиру в 53-та минута.

Това класира Челси за елиминациите.

Севиля, който е най-успешният отбор в надпреварата също вече е в елиминациите, след като победи като гост с 3:2 турския Акхисар.

Нолито откри в 12-та минута, а Луис Муриел в 38-та удвои.

Ману в 52-та намали, а Вурал изпусна дузпа в 57-та минута. Домакините изравниха в 78-та минута чрез Аюк.

Евер Банега с дузпа в 87-та минута донесе победата на Севиля.

Ето и всички резултати от мачовете от 19:55ч днес:

Акхисар - Севиля 2:3

Аполон - Айнтрахт Франкфурт 2:3

БАТЕ Борисов - Челси 0:1

Динамо Киев - Рен 3:1

Генк - Бешикташ 1:1

Краснодар - Стандарт Лиеж 2:1

Лацио - Марсилия 2:1