Ноември 16, 2018

Локо не успя срещу ЦСКА /снимки + видео/

03 Ное 2018 16:39

Локомотив загуби от ЦСКА с 0:1 и не успя да запише победа и над последния отбор от топ 3, срещу когото нямаше победа.

Първа по-сериозна възможност за един от двата отбора се откри пред Абделхаким Буна, който стреля от фаул, но покрай вратата.

В 16-та минута Рубен Пинто отправи опасен удар, който премина над вратата.

В 21-та минута Станислав Манолев центрира, а Мауридес засече с глава, но топката премина покрай вратата.

В 34-та минута нов удар с глава на Мауридес премина над вратата.

В 37-та минута Станислав Манолев отправи много опасен удар, който Луков успя да избие в корнер, като това беше и първият точен удар от един от двата отбора в двубоя.

В 49-та минута Анте Аралица отправи опасен удар, който беше спасен от Черниаускас.

В 57-та минута ЦСКА поведе, Кирил Десподов стреля от пряк свободен удар, топката се удари в десния страничен стълб на вратата на Локомотив и влетя в мрежата на Луков за 0:1.

В 74-та минута удар на Аралица премина над вратата.

В 86-та минута след грешка в центъра на терена за Локомотив влезлият през втората част Али Соу напредна и стреля, но прекалено леко и не затрудни Луков, който се изтегляше към вратата.

В 90-та минута и смяна на Локомотив можеше да вкара, но ударът на Ален Ожболт с глава премина над вратата.

С победата ЦСКА е втори с 32 точки, а Локомотив е шести с 20 точки.

В следващия кръг Локомотив гостува на Славия.

Локомотив: Мартин Луков, Йосип Томашевич, Стивън Езе, Димитър Везалов, Милош Петрович, Игор Банович, Парвизджон Умарбаев (Ален Ожболт 65 мин.), Абделхаким Буна (Симеон Райков 79 мин.), Анте Аралица, Вилим Посинкович (Бирсент Карагарен 54 мин.), Димитър Илиев

ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Станислав Манолев, Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Жеферсон, Рубен Пинто (Жанио Бикел 84 мин.), Валентин Антов, Кристиян Малинов, Кирил Десподов (Борис Секулич 90 мин.), Жоржиньо, Мауридес (Али Соу 82 мин.)