Октомври 23, 2018

Камбуров шокира Локо Пд в 88 минута/видео/

06 Окт 2018 21:54

Локомотив загуби с 0:1 гостуването си на Берое в среща от 11-ия кръг в Първа лига. Единственото попадение реализира легендата на Локомотив и вторият най-добър реализатор в елита Мартин Камбуров в 88-та минута.

В 23-та минута Локо трябваше да направи принудителна смяна, след като Парвизджон Умарбаев се контузи, а на негово място влезе Димитър Илиев.

Първото полувреме липсваха чистите голови положения, като в края на първата част Мартин Камбуров отправи удар, който обаче не намери очертанията на вратата.

В 58-та минута Асен Георгиев вкара гол със задна ножица, но той беше отменен заради нарушение.

В 88-та минута Мартин Камбуров успя да реализира с глава и донесе победата на Берое.

Така Локомотив е пети със 17 точки, а Берое е четвърти с 20.

Берое: Душан Перниш, Георги Ангелов, Камен Хаджиев, Александър Василев, Рубен Бриджидо, Иван Бандаловски, Вандерсон, Александър Цветков, Борислав Цонев, Иван Минчев, Мартин Камбуров

Локомотив: Мартин Луков, Йосип Томашевич, Асен Георгиев, Димитър Везалов, Милош Петрович, Янко Ангелов, Абделхаким Буна, Парвизджон Умарбаев (Димитър Илиев 23 мин.), Игор Банович, Анте Аралица, Бирсент Карагарен