E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Aquapark
Събота, 16 Декември 2017 20:22

Академик Бултекс 99 победи със 78:70 Ямбол

Академик Бултекс 99 показа, че си е взел поуки от предишния кръг и не се даде на неприятния за всички домакин отбор на Ямбол. Пловдивчани спечелиха със 78:70 след по-силно първо полувреме.

Стабилно първо полувреме отвори вратата към успеха на гостите, които поведоха със 17 точки в средата на двубоя - 49:32, след като бяха дръпнали с разлика от 11 след първата част. Леко отпускане върна надеждата на ямболии, които се доближиха до 59:51 преди последните 10 минути, но до обрат така и не се стигна, а Академик Бултекс 99 взе своето след 78:70.

С 16 точки за победителите се отличи бившият играч на домакините Мартин Дурчев, който вкара 4 тройки. С по 13 точки се включиха Васил Бачев и Шакир Смит, а 12 наниза Мануел Джонсън. За Ямбол капитанът Станислав Говедаров вкара 15 точки, а над всички бе Алън Арнет с 20 точки и 9 борби.

Последно променена в Събота, 16 Декември 2017 20:34