E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Alfa
Четвъртък, 23 Ноември 2017 21:14

Лудогорец срещу Истанбул Б - 1:2

Лудогорец и Истанбул (Башакшехир) играят при 1:2 в мач от петия кръг на група "С" в Лига Европа пред пълен стадион в Разград. Резултатът откри Висча в 20-ата минута, а в 27 -та минута Фрей удвои. В 64 минута Марселиньо намали.

В ответната атака гостите откриха резултата. Фрай получи извеждащ пас отляво, при който останаха съмнения за засада, но страничният рефер не вдигна флага. Последва пас към Висча, който бе оставен непокрит от Натанаел и босненецът вкара за 1:0.

След попадението гостите продължиха да играят далеч по-добре и в 28-ата минута вкараха втори гол. Фрай преодоля Сисиньо и Горалски, след което стреля, топката рикошира в крака на Анисе и влетя в мрежата на Ренан.

Втората част започна с уникален пропуск на Вандерсон. Бразилецът изведе Кешерю отляво, който му върна отлично, но Вандерсон не улучи от два метра празната врата. Все пак в 65-ата минута Лудогорец върна един гол чрез Марселиньо, който надскочи Кайсара след центриране отдясно и с глава простреля Гюнок.

В 67-ата минута Пластун шутира от границата на наказателното поле, но в ръцете на вратаря. Само 180 секунди по-късно Лудогорец пропиля нов отличен шанс. Анисе подаде великолепно към Вандерсон, който финтира бранител и можеше да подаде към непокрития Кешерю, но предпочете да стреля от малък и изпрати топката в аут. В 71-ата минута разградчани направиха пореден пропуск. Горалски шутира неточно, но ударът се превърна в пас към непокрития в наказателното поле Анисе. Мадагаскарецът шутира без забавяне от десетина метра, но над напречната греда.

В 73-ата минута Пластун изстреля истинска бомба от границата на наказателното поле, но Гюнок някак успя да избие в корнер. Буквално секунди по-късно Мисиджан като по чудо не изравни след шут от 3-4 метра, който стражът на Истанбул изби с крак.

В 77-ата минута гостите осъществиха първата си опасна атака през втората част и имаха две отлични възможности за трети гол, но Ренан на два пъти изби с невероятни намеси.

22:05 - 00:05