E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Неделя, 22 Октомври 2017 09:12

Спортът по телевизията днес

08:15 Eurosport: Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинал

09:30 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"

09:30 BNT HD: Обзор "Лига Европа"

09:30 Vivacom Arena: Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън

09:30 Eurosport: Тенис на маса: Световна купа

09:30 Ring.BG: Италия, Серия А: Наполи - Интер

09:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение

10:00 Nova Sport: Футбол: Монако - Каен, мач от френската Лига 1, повторение

10:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение

11:00 Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига

11:30 Eurosport: Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинал

11:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпиакос

11:30 Diema Sport: Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение

12:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа, пряко

12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис

12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals)

12:05 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение

12:45 BNT HD: Футбол: Цървена звезда - Арсенал - среща от турнира "Лига Европа"

13:00 Mtel Sport 1: Студио "Футбол"

13:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Байерн

13:30 Diema Sport: Баскетбол: Естудиантес - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно

13:30 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи

13:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик

14:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Кьолн - Вердер, пряко

14:40 BNT HD: Футбол: Астана - Макаби /Тел Авив/ - среща от турнира "Лига Европа"

15:25 Mtel Sport 1: Студио "Футбол"

15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

15:30 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи

15:30 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Арсенал, мач от английската Висша лига, директно

15:45 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение

16:00 Nova Sport: Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно

16:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Рома

16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Фрайбург - Херта, пряко

17:15 Diema Sport: Футбол: Верея - Септември, мач от Първа професионална лига, директно

17:15 Film Plus: Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

17:25 Mtel Sport 1: Студио "Футбол"

17:50 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 250 Антверпен

18:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно

18:00 Nova Sport: Футбол: Троа - Лион, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

19:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Волфсбург - Хофенхайм, пряко

19:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Удинезе - Ювентус

19:10 BNT HD: Обзор "Лига Европа"

19:30 Diema Sport: Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, директно

19:30 Film Plus: Пряко: Футбол: Леганес - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

19:40 BNT HD: Футбол: Спортинг /Брага/ - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"

20:00 Eurosport: Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинал

20:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 16-и епизод, повторение

20:30 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, запис

21:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа

21:30 Film Plus: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Лацио - Каляри

22:00 Kanal 3: "Кръвна група:шампион"

22:00 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно

22:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно

22:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Бруклин Нетс - Атланта Хоукс, мач от НБА, директно

23:00 Eurosport 2: Футбол, МЛС: Реал Солт лейк - Канзас Сити, пряко

23:30 Film Plus: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - двойки финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Торино - Рома