E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Неделя, 15 Октомври 2017 09:35

Спортът по телевизията днес

11:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - финал (WTA International)

11:30 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Шанхай

12:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение

12:05 Nova Sport: Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение

13:00 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група - Монтана - Черно море (15-16), повторение

13:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак

13:30 Diema Sport: Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно

13:30 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Фиорентина - Удинезе

13:50 BNT HD: Обзор "Световни футболни квалификации"

14:00 Film Plus: Тенис: Давид Гофен - Александър Долгополов (Shenzen Open, Шенджен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)

14:45 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"

15:00 Eurosport: Тенис, WTA: Турнир в Линц

15:15 Mtel Sport 1: Студио "Футбол"

15:15 Diema Sport: Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно

15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

15:30 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи

15:30 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Евертън, мач от английската Висша лига, директно

16:00 Nova Sport: Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, директно

16:00 Eurosport: Тенис, WTA: Турнир в Линц, финал, пряко

16:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта

16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байер - Волфсбург, пряко

17:15 Film Plus: Пряко: Футбол: Жирона - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

17:25 Mtel Sport 1: Студио "Футбол"

17:30 Diema Sport: Футбол: Етър - Левски, мач от Първа професионална лига, директно

18:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ

18:00 Eurosport: Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея

18:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно

18:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Ница, мач от френската Лига 1, директно

18:30 Mtel Sport 1: Студио "Футбол"

19:00 Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига

19:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Вердер - Борусия М, пряко

19:15 Film Plus: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - финал (WTA International - повторение)

19:45 BNT HD: Футбол: Люксембург - България - квалификационна среща за световно първенство

20:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Пирин, мач от Първа професионална лига, директно

20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

20:30 Nova Sport: Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, запис

20:55 Mtel Sport 1: Студио "Футбол"

21:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване

21:00 Eurosport: Тенис, WTA: Турнир в Линц, финал

21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Бетис - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Милан

22:00 Kanal 3: "Кръвна група:шампион"

22:00 Diema Sport 2: Футбол: Страсбург - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

22:15 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение

23:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение

23:25 BNT HD: Футбол: Ирландия - България - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.

23:35 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Каролин Гарсия (Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - финал, повторение)

23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Фиорентина - Удинезе