E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Alfa
Сряда, 04 Октомври 2017 18:47

БФС съобщи датите и часовете на мачовете от следващите 4 кръга на Първа лига

Спортно-техническата комисия към БФС утвърди днес  програмата за мачовете в Първа лига от XIII до XVI кръг.

Първа професионална лига - XIII кръг

20 октомври, петък, 17:45 часа: Пирин (Благоевград) - Славия
20 октомври, петък, 19:45 часа: Дунав - Ботев (Пловдив)
21 октомври, събота, 16:00 часа: Левски - ЦСКА-София
21 октомври, събота, 20:15 часа: Локомотив (Пловдив) - Черно море
22 октомври, неделя, 17:15 часа: Верея - Септември (София)
22 октомври, неделя, 19:30 часа: Витоша - Берое
23 октомври, понеделник, 18:00 часа: Лудогорец - Етър

Първа професионална лига- XIV кръг

27 октомври, петък, 16:30 часа: Витоша - Черно море
27 октомври, петък, 19:45 часа: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)
28 октомври, събота, 17:30 часа: ЦСКА-София - Славия
29 октомври, неделя, 15:45 часа: Верея - Берое
29 октомври, неделя, 18:15 часа: Лудогорец - Левски
30 октомври, понеделник, 16:30 часа: Дунав - Септември (София)
30 октомври, понеделник, 19:00 часа: Локомотив (Пловдив) - Етър

Първа професионална лига- XV кръг

3 ноември, петък, 17:30 часа: Ботев (Пловдив) - Славия
4 ноември, събота, 13:00 часа: Етър - Витоша
4 ноември, събота, 15:00 часа: Берое - Дунав
4 ноември, събота, 17:30 часа: Левски - Локомотив (Пловдив)
5 ноември, неделя, 15:30 часа: Черно море - Верея
5 ноември, неделя, 18:00 часа: Лудогорец - ЦСКА-София
6 ноември, понеделник, 17:30 часа: Септември (София) - Пирин (Благоевград)

Първа професионална лига- XVI кръг.

17 ноември, петък, 17:30 часа: Славия - Септември (София)
18 ноември, събота, 13:00 часа: Пирин (Благоевград) - Берое
18 ноември, събота, 15:00 часа: ЦСКА-София - Ботев (Пловдив)
18 ноември, събота, 17:30 часа: Локомотив (Пловдив) - Лудогорец
19 ноември, неделя, 15:00 часа: Дунав - Черно море
19 ноември, неделя, 17:30 часа: Витоша - Левски
20 ноември, понеделник, 17:30 часа: Верея - Етър.

banner728