E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Неделя, 08 Юли 2018 23:26

Локо победи македонци в контрола, утре играе с Миньор

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) постигна поредна победа в контролите. "Черно-белите" надвиха Академия Пандев от Македония с 2:1.

На стадион "Искър" в Самоков Локомотив откри резултата в 18-та минута. Стражът на македонците пробва да подаде на свой съотборник, но топката попадна в Бирсент Карагарен. Капитанът на "смърфовете" овладя и с прецизен удар изведе "черно-белите" напред за 1:0.

Академия Пандев възстанови равенството в 81-та минута, когато Кристиян Велиновски вкара от 25 метра. В заключителните минути Бирсент Карагарен бе спънат в наказателното поле и Локомотив получи право да изпълни дузпа. Зад бялата точка застана Филип Михалевич, който не сбърка за 2:1.

Утре (09.07) Локомотив ще проведе учебна игра с Миньор (Перник). Срещата е насрочена от 11:00 в Самоков.

Двубоят по минути:

1' Начало на срещата в Самоков
3' Шанс за Карагарен след подаване на Томашевич. Капитанът на Локомотив засече топката, но тя мина над вратата
8' Посинкович се озова на добра позиция, но се оказа в засада
18' ГОЛ за Локомотив. Карагарен пресече ниско подаване на стража на Пандев, последва прецизен удар в долния ляв ъгъл за 1:0.
24' Шут на нападател на "сините", високо над вратата на Милина
37' Без сериозни опасности пред двете врати в дъждовното време над Самоков
40' Прострелно центриране на Църнов, нямаше кой да засече топката
45' Край на първото полувреме

46' Начало на втората част
50' Контраатака за македонците и изстрел над вратата
65' Далечен шут на Аралица, блокиран от защитник в синьо
71' Пряк свободен удар за Локомотив.Томашевич центрира, защитник на съперника изчисти в тъч
78' Нов изстрел за Аралица, встрани от целта
81' ГОЛ за Академия Пандев. Удар от 25 метра попадна в горния десен ъгъл на Луков за 1:1
85' ГОЛ за Локомотив. Карагарен бе спънат в наказателното поле и "черно-белите" получиха дузпа. Зад топката застана Михалевич, който вкара за 2:1
90' Край на срещата

Първо полувреме: Милина, Джалилов, Везалов, Езе, Томашевич, Банович, Умарбаев, Буна, Църнов, Карагарен, Посинкович

Второ полувреме: Луков, Джалилов (59' Канавесио), Везалов, Езе, Томашевич (75' Законов), Банович, Умарбаев (55' Густаво), Буна, Елитон (60' Аралица), Карагарен, Михалевич