E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Неделя, 15 Април 2018 21:52

Локо би Етър и се класира за баражите за Лига Европа /снимки + видео/

Локомотив победи с 1:0 Етър у дома и записа изключително важна победа, която и на практика прати тима в баражите за Лига Европа, а това прати Етър в баражите за оставане в групата.

В 20-та минута Мане стреля от фаул, но Пиргов изби.

Три по-късно Анте Аралица засече с глава, но Гръгич успя да избие в корнер.

До края на полувремето последваха опасни удари на Марчев и Аралица, първо Гръгич се намери и изби, а при ударът на Аралица мачът мина покрай вратата.

В 53-та минута Анте Аралица се откъсна проби и пусна паса към Димо Бакалов, който на опразнената врата откри резултата - 1:0.

В 79-та минута бившият играч на Локомотив Георги Пашов можеше да изравни, но изстрелът му излезе в корнер.

В добавеното време Филип Михалевич се опита да прехвърли Гръгич, но не успя.

С успеха Локо събра 36 точки е остава втори в група Б на втората осмица, но си осигури и на практика класирането за баражите за Лига Европа, а Етър е трети в групата с 24.

В междинния кръг в ППЛ Локо гостува на Дунав.

Локомотив: Илко Пиргов, Мохамед Муса, Димитър Везалов, Стивън Езе, Димитър Велковски, Абделхаким Буна, Игор Банович (Янко Ангелов 85 мин.), Парвизджон Умарбаев (Елитон 66 мин.), Веселин Марчев, Димо Бакалов, Анте Аралица (Филип Михалевич 56 мин.)

Етър: Денис Гръгич, Георги Пашов, Иван Скерлев, Пламен Гълъбов, Венелин Филипов, Велко Батрович (Ерик Почански 83 мин.), Никола Колев, Георги Сърмов, Аласана Мане (Румен Руменов 84 мин.), Даниел Младенов, Самб Бадара

Последно променена в Неделя, 15 Април 2018 21:57