E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Aquapark
Събота, 10 Март 2018 17:08

Видео репортаж: Мартин Камбуров вкара исторически гол на Локо, скандални решения на съдията опорочиха мача/снимки/ beroe.bg

Локомотив загуби от Берое с 0:2 в среща от 25-ия кръг в ППЛ. Мачът беше исторически, защото Мартин Камбуров реализира 198-ия си гол в елита и втори срещу Локомотив Пловдив.

В 35-та минута Рубен Бригидо нацели гредата с много силен и премерен удар.

В 58-та минута Мохамед центрира и топката се удари в ръката на Иван Иванов, но Ангел Ангелов скандално не даде дузпа за Локо.

Секунди по-късно Ангелов не изгони Охене, след като африканецът провокира резервната скамейка на Локомотив и тръгна на бой, най-деен от Локомотив беше резервата Симеон Райков, който беше изгонен с директен червен картон, а Охене се размина само с жълт картон.

В 68-та минута Педро Еуженио центрира, а Мартин Камбуров засече, реализира 198-ия си гол в елита и за втори път се разписа срещу Локомотив Пловдив, след като беше вкарвал и с Локо София.

В 76-та минута Педро Еуженио реализира, след като преодоля Везалов.

Локомотив остана седми с 28 точки, а Берое е четвърти с 44.

Локомотив: Илко Пиргов, Мохамед Муса, Димитър Везалов, Стивън Езе, Янко Ангелов (Васил Иванов 84 мин.), Елитон Торета (Парвизджон Умарбаев 77 мин.), Абделхаким Буна, Игор Банович, Веселин Марчев, Димо Бакалов (Филип Михалевич 73 мин.), Анте Аралица

Берое: Душан Перниш, Матеус Леони (Георги Динков 79 мин.), Камен Хаджиев, Иван Иванов, Милен Желев, Марко Адамович, Румен Бригидо (Борислав Цонев 64 мин.), Карлос Охене, Мартин Райнов, Педро Еуженио, Мартин Камбуров (Серджиу Негрут 83 мин.)

Последно променена в Събота, 10 Март 2018 17:37