E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Alfa
Неделя, 10 Декември 2017 14:54

Локомотив (Пд) стигна до 2:2 с Дунав, след като губеше с два гола

Локомотив (Пд) стигна до 2:2 с Дунав, след като губеше с два гола Локомотив (Пд) стигна до 2:2 с Дунав, след като губеше с два гола

Локомотив (Пд) стигна до 2:2 с Дунав, като гост, след като губеше два гола в мач от 20-ия кръг на Първа лига, игран в Русе. Така старши треньорът на "черно-белите" Бруно Акрапович не успя да запише победа начело на тима след три загуби и три ремита.  Първото полувреме в мача мина без голове. В 7-ата минута Христо Попадийн центрира в наказателното поле, но Димитър Георгиев се размина с топката. Малко по-късно Божидар Васев стреля от 20 метра, но коженото кълбо рикошира в противников състезател и излезе в аут.

В 43-ата минута Юлиян  Ненов проби мощно отдясно и опита удар, но топката се отби в защитник на гостите.

Второто полувреме стартира перфектно за "драконите". В 46-ата минута Юлиен Ненов от Дунав откри резултата. Той  получи пас в назателното поле от Васил Шопов и без да се замисли прати кълбото в мрежата на Илко Пиргов.

Четири минути по-късно русенци покачиха на 2:0. Мирослав Будинов бе изведен от Диян Димов, след което таранът напредна към наказателното поле и с точен удар се разписа.
Гостите не се предадоха и върнаха едно попадение в  60-ата минута. След центриране от корнер Димитър Везалов свали с глава към Веселин Марчев, а атакуващият играч се възползва и се разписа. девет минути по-късно Мирослав  Будинов проби отляво и подаде на м Юлиян Ненов, който стреля в гредата.

В 88-ата минута "сморфевете" се добраха до ремито. Това стана, след като  Халед Аяри засече топката при  центриране от корнер на Симеон Райков и фиксира крайното 2:2.

Последно променена в Неделя, 10 Декември 2017 15:10