E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Alfa

Ботев

Ботев (Пд) замина без контузените Тодор Неделев и Крум Стоянов…
Неприятните новини за треньора на Ботев Пд Николай Киров се…
 Футболистите на Ботев получиха сериозни премии за победата над Левски.…
Ботев постигна победа с 2:0 над Локомотив в градското дерби…
banner728