E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Четвъртък, 21 Септември 2017 20:03

Локо ГО - Ботев Пд 1:0

Отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Ботев (Пловдив) играят при резултат 1:0 в мач от 1/16-финалите за Купата на България.

Двубоят започна мечтано за домакините и още във втората минута Деян Христов матира стража на "канарчетата". Основната роля за попадението бе дело на Антоний Балъков, който шутира мощно, кълбото се удари в страничния стълб и мина зад гърба на Кайзер, а на точното място бе опитният Христов, който вкара в празната врата.

В 21-ата минута Алваро стреля много добре от пряк свободен удар, но но гредата спаси Крушарски.

Локомотив Горна Оряховица: Ивайло Крушарски, Мариян Иванов, Ивайло Тодоров, Димитър Байдаков, Владимир Мичев, Якуб Идризов, Антоний Балъков, Бедри Рюстемов, Милен Савов, Деян Христов, Петър Казаков;

Ботев Пловдив: Даниел Кайзер, Цветомир Панов, Радо Терзиев, Кристиан Димитров, Йордан Минев, Алвап Юлиано, Серкан Юсеин, Густаво Афонсо, Фелипе Бризола, Дуде Ндонгала, Фернандо Виана;

Последно променена в Четвъртък, 21 Септември 2017 21:28