E-mail за връзка: plovdivskinovini@gmail.com

Неделя, 13 Август 2017 17:53

Берое срещу Ботев 1:1 /краен резултат+видео/

Берое приема Ботев Пловдив в 96-ото издание на Битката за Тракия на ниво елит. Главен арбитър на срещата е Николай Йорданов от София, който ще даде началния сигнал в 18,45 часа. Домакините спечелиха в миналия кръг с 4:1 срещу Славия в София и са в приповдигнато настроение. Пловдивчани също са в еуфория след спечелената Суперкупа на България, което предвещава зрелищна битка с голове. В последните три мача между двата отбора в Стара Загора бяха постигнати общо 12 гола.

В състава на Берое пред седмицата се появи много интересно име. Това е легендата на Локомотив Пловдив Мартин Камбуров, който няма нужда от мотивация срещу Ботев. Очаква се стрелецът да се появи в игра през втората част. Така атаката ще поведе Негруц, подпомаган от Драгош Фърчулеску и Еуженио по крилата.

От своя страна треньорът на гостите Николай Киров също ще разчита на най-доброто. В състава се завръща след изтърпяно наказание Йордан Минев. На вратата пак ще застане Иван Чворович, а опорен халф ще бъде яя Меледже, който беше резерва срещу Лудогорец.

ПО МИНУТИ:

90+1' Помощник треньорът на Ботев също получава червен картон.

90' Червен картон Директен червен картон за Цветомир Панов! Явно заради реплика срещу главния рефер.

89' Три минути добавено време.

89' Динков сякаш изблъзка Виана в близост до пеналта, но главният рефер подмина ситуацията и не свири фаул.

87' Удар Камбуров стреля в аут.

85' Удар Нов удар на Карачанаков от фаул, по-близо от предното изпълнение, но отново недостатъчно точно.

84' Смяна за състезател влизащ в игра Серкан Юсеин на негово място.

84' Смяна за състезател излизащ от игра Бризола е заменен.

84' Жълт картон Милен Желев също вижда картона с жълт цвят.

83' Жълт картон Жълт картон и за Крум Стоянов.

79' Смяна за състезател влизащ в игра Борислав Цонев влиза в игра.

79' Смяна за състезател излизащ от игра Фиртулеску е заменен.

77' Удар Карачанаков пробва директен обстрел от фаул, но право в стената.

73' Греда Греда! Тодор Неделев бе изведен в наказателното поле и шутира към далечния ъгъл, но гредата спаси домакините!

72' Удар Удар от воле на Карачанаков, спасяване на Чворович.

70' Жълт картон Жълт картон и за Кохей Като.

68' Удар Удар на Неделев в ръцете на Перниш.

66' Жълт картон Жълт картон за Бризола.

63' Жълт картон Павел Виданов получава жълт картон.

60' Смяна за състезател влизащ в игра Камбуров прави дебюта си с екипа на Берое.

60' Смяна за състезател излизащ от игра Негрут е заменен.

59' Смяна за състезател влизащ в игра Крум Стоянов влиза в игра.

59' Смяна за състезател излизащ от игра Лазар Марин е заменен.

57' Гол Ботев изравнява!!! Георги Динков направи огромна грешка, която бе наказана! Динков опита пас към Виданов, но много слабо, Неделев се възползва и стигна до кълбото първи, напредна в наказателното поле и с точен шут връща равенството!

55' Удар Финтове на Фиртулеску отдясно и удар, който е отразен от Чворович.

54' Удар Силен, но неточен удар на Карачанаков.

52' Добра игра на Виана в наказателното поле и навременно излизане на вратаря Перниш.

49' Жълт картон Пламен Димов получава жълт картон.

48' Bнимание Късмет за Ботев! Фиртулеску шутира извън пеналта, получи се лек рикошет и Чворович само изгледа кълбото, което излезе в корнер.

46' Смяна за състезател влизащ в игра На негово място Алваро Юлиано

46' Смяна за състезател излизащ от игра На почивката е заменен Меледже.

45+1' Край на мача Почивка между полувремената.

45+1' Удар Удар на Неделев от фаул, вратарят на Берое лови.

39' Охене получи контузия в коляното и е изкаран на носилка, няма да може да продължи двубоя.

38' Контузия или получаване на медицинска помощ Проблеми за Охене, излиза лекарският екип.

35' Удар Удар на Фиртулеску към близкия ъгъл, топката излизаше в аут, но Чворович докосна кълбото и бе отсъден корнер.

31' Жълт картон Жълт картон за Фиртулеску.

30' Удар Удар на Тасев от около 23 метра, но прати над гредата в аут.

28' Пробив на Тони Тасев отляво, но Павел Виданов се намеси и изкара в тъч.

26' Изчистване на Лазар Марин в корнер.

18' Жълт картон Жълт картон за Меледже.

16' Гол Берое повежда!!! Желев започна атаката на домакините с дълъг пас за Фиртулеску, той спря на аутлинията и извади назад, където Мартин Райнов пусна за Еуженио и португалецът с точен удар в близкия на вратаря ъгъл прави 1:0!

13' Удар Удар на Негрут в ръцете на Чворович.

8' Удар Удар от дистанция на Еуженио, Чворович играе на сигурно и отклонява в корнер.

3' Центриране Многоходова атака на заралии и центриране на Матеус Леони, но вратарят на Ботев внимаваше и излезе да улови.

1' Bнимание Пробив на капитана Мартин Райнов и удар към вратата на Ботев още в първата минута, Чворович се намесва класно и с плонж лови!

Състави:

БЕРОЕ: Перниш, Желев, Виданов, Динков, Леони, Охене, Като, Райнов, Фиртулеску, Еуженио, Негрут

БОТЕВ: Чворович, Панов, Димов, Генев, Марин, Меледже, Балтанов, Бризола, Неделев, Тасев, Виана

Последно променена в Неделя, 13 Август 2017 20:39